CAD dla projektantów

14 września, 2022 0 Przez ego
CAD dla projektantów

Megacad to spółka oferująca program typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest dedykowane do wspomagania projektowania a oprócz tego parametryzowania 2d a oprócz tego 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu a oprócz tego zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie pośród swoich klientów a oprócz tego jest współcześnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Aplikacja CAD oferowane przez Megacad jest niezwyczajnie nowoczesne a oprócz tego skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a oprócz tego modelowania parametrycznego. Aplikacja oferuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. To znaczy, że opłata następuje wyłącznie 1 raz – w momencie zakupu. Aplikacja działa prawidłowo pod systemem Windows 10 oraz Windows 11. Oprogramowanie to znaczy łatwe w użyciu. Dla szkół oraz uczelni dostępna jest też wersja edukacyjna.

Aplikacja Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi a oprócz tego ceniony na krajowym rynku. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej ale istnieje także za dopłatą sposobność zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje oraz biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (o ile są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań a oprócz tego wątpliwości, namawiamy do kontaktu z nami. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.06.2024 04:49:50)

Podlinkuj wpis: